Plátna, skicáre a štetce

Silikónový štetec, 2 koncovky, biely

Skladom 14 bal.
Kód produktu CF5005
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

Prečo nevidím ceny

Popis produktu

Silikónový štetec poslúži pri najmä pri maľovaní, ale využijete ich aj pri modelovaní s polymérovými alebo samoschnúcimi hmotami či keramikou. Pevné hroty ich predurčujú na prácu s hustejšími farbami ako sú olejové alebo akrylové farby a tiež na nanášanie hustých modelovacích pást. Výborne farbu rozmiešajú aj nanesú na podklad, navyše ich pevné hroty umožňujú vytvárať rôzne motívy. Jemnejšie hroty si rozumejú s vodovými a tekutejšími farbami. Pri akvareli vám poslúžia nie len na spoznávanie nových štýlov maľby ale tiež pri práci s maskovacou tekutinou. Ich hrot je ľahko umývateľný a maskovačka ho neznehodnotí, ako je to pri klasických štetcoch. Tým, že majú teplu odolné hroty, výborne sa hodina aj na enkaustiku.

Silikónové štetce sú tiež výborným pomocníkom aj pri roztieraní uhlíka a pastelov, tvorbe presných odtlačkov či odstraňovaní farby z podkladu.

Silikónový štetec je obojstranný, na jednej strane má plochý rovný koniec, hrot na opačnej strane je plochý a skosený. Obe plochy sú široké 10 mm.

Celý štetec má dĺžku približne 135 mm.