Veľkoobchod

Naspäť01. 09. 2015

Čarovné farby s.r.o. je veľkoobchodná distribučná spoločnosť, zameraná na predaj umeleckých a hobby kreatívnych potrieb.

V našej ponuke nájdete produkty nasledovných značiek:

PEBEO – V ponuke tejto svetoznámej francúzskej značky nájdete umelecké a kreatívne potreby vysokej kvality. Zabezpečujeme výhradné zastúpenie pre slovenský trh.

PENTART – Maďarská značka, ktorá je medzi slovenskými zákazníkmi veľmi obľúbená. Zameriava sa na výrobu farieb a chemikálií pre hobby segment, ponúka aj distribúciu hotových doplnkových produktov na ďalšie dekorovanie.  

DERWENT – V Anglicku vyrobené profesionálne grafické fixky, pastelky, suché aj olejové pastely.

MUNGYO – Kórejský výrobca mäkkých a olejových umeleckých pastelov, akvarelových pastelov, ceruzie ale aj obľúbených samotvrdnúcich modelovacích hmôt Sculpt Dry.

KURETAKE - Japonský výrobca, zameriava sa na výrobu širokej škály pier a fixiek určených ako pre hobby tak aj pre profesionálnu tvorbu.

Byť našim zákazníkom sa naozaj oplatí! Spoluprácu s vami si veľmi vážime, preto vám ponúkame nasledovné výhody:

  • Expresné dodanie – tovar, ktorý je skladom vám odošleme do 24 hodín od prijatia vašej objednávky
  • Doprava zdarma – platí pre všetky objednávky nad 100 € bez DPH
  • Vernostné zľavy – nakupujte a získajte zaujímavé zľavy na všetky ďalšie nákupy
  • Stojany – do vašich kamenných predajní vám radi zapožičiame aj stojany k nami ponúkaným produktom
  • Odborné poradenstvo – neváhajte sa nás obrátiť s akoukoľvek otázkou týkajúcou sa použitia niektorého z našich produktov, veľmi radi vám odpovieme
  • Osobná návšteva – aby sme k vám boli bližšie, pravidelne vás prídeme osobne navštíviť, poradiť, pomôcť s objednávkou alebo priniesť tovar
  • Workshopy a ukážky prác – veľmi radi vás oboznámime s rôznymi technikami a spôsobmi použitia výrobkov v našej ponuke priamo u vás na predajni alebo v škole
  • Fotografie – ak máte e-shop a chcete použiť naše fotografie, nech sa páči. Všetky fotografie sú vám k dispozícii pre všetky produkty, ktoré nakupujete od nás a počas celej doby našej spolupráce.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

Tešíme sa na spoluprácu!

Váš tím Čarovných farieb