Hobby potreby

Porcelaine 150 Marker (1,2 mm), sada 3 ks

-44%
Skladom 1 bal.
Kód produktu 020240
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca Pebeo
Pôvodná cena 11,15 €

Prečo nevidím ceny

Popis produktu

Porcelaine 150 marker sú tekuté farby na porcelán vo fixke pripravené k okamžitému použitiu. Odtiene fixiek je možné ich vzájomne miešať. Farby sú hlboké a lesklé, priehľadné alebo krycie, majú smaltovací alebo glazúrovací povrch pre zapečenie. Je možné ich aplikovať na žiaruvzdorné materiály ako porcelán, hrnčiarske nádoby, kovy, oceľ, sklo a pod.

Použitie: Vyčistite a odmastnite si základ na ktorý chcete maľovať (napríklad hrnček). Fixku poriaden zatraste pred odstránením vrchnáčika. Po pretrepaní fixky ju na niekoľko minút otočte hrotom zvislo nadol, aby farba stiekla do hrotu. Následne odstráňte vrchnáčik a pritláčaním hrotu o podklad fixku napumpujte. Nakreslite svoj motív na porcelánový základ (hrnček). Po dokončení kreslenia nechajte celý motív zaschnúť aspoň 24 hodín. Hrnček s uschnutým motívom následne zapekáme 35 minút pri teplote 150 °C v domácej rúre. Vypálený motív je zafixovaný a jemožné odekorovaný porcelán umývať v umývačke riadu.

Upozornenie: Farby nie je vhodné nanášať na miesta, ktoré môžu byť v kontakte s jedlom či nápojmi. Odporúčame kresliť po vonkajšej strane hrnčekov a misiek, alebo na okraje tanierov.

Sada obsahuje:

3x fixka na porcelán (veľkosť hrotu 1,2 mmm) v odtieňoch: Marseille yellow, Scarlet red, Lapis blue