Hobby potreby

Porcelaine 150, kufrík 10 x 45 ml

-46%
Skladom 2 ks
Kód produktu 758403
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca PEBEO
Pôvodná cena 30,93 €

Prečo nevidím ceny

Popis produktu

Tektuté farby pripravené k okamžitému použitiu, je ich možné vzájomne miešať. Farby sú hlboké a lesklé, priehľadné alebo krycie, majú smaltovací alebo glazúrovací povrch pre zapečenie. Je možné ich aplikovať na žiaruvzdorné materiály ako porcelán, hrnčiarske nádoby, kovy, oceľ, sklo a pod. Vypaľujú sa 35 minút pri teplote 150 °C v domácej rúre. Pred vypalovaním je potrebné ich nechať 24 hodín vyschnúť. Možné umývať v umývačke riadu.
Kufrík obsahuje 20 ml zlatú kontúru, veveričí štetec veľkosti č. 8, penovú špongiu, paletu a 10 farieb na porcelán 45 ml v nasledovných odtieňoch: marseilles yellow, agate orange, lapis blue, ruby red, amethyst, turquoise, peridot green, mummy brown, greengold a dune yellow.

Sada obsahuje 10 vybraných zapekacích farieb Porcelain 150 v 45 ml balení, 1x kontúru zlatú, okrúhly štetec č. 8, paletku a hubku.
Sada obsahuje tieto farby: marceilles yellow, agate orange, lapis blue, ruby red, amethyst purple, turquoise, peridot green, mummy brown, greengold a dune yellow.

Na stiahnutie