| Skladom |
|
|---|---|
| Kód produktu | ORJ-110 |
| Farba | |
| Materiál | |
| Rozmery | |
| produkt.paramter4.text | |
| Výrobca | |
| Prečo nevidím ceny | |
Ovčie rúno na plstenie je jemne česaná merino vlna vhodná pre techniku suchého aj mokrého plstenia. Vďaka svojej jemnosti, mäkkosti a jednoduchej spracovateľnosti je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených tvorcov handmade dekorácií a kreatívnych projektov. Merino plsť je príjemná na dotyk, nehryzie a je vhodná aj na výrobky, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.
Vlna na plstenie sa výborne hodí na tvorbu figúrok, zvieratiek, brošní, šperkov, dekorácií či rôznych kreatívnych doplnkov. Pri technike suchého plstenia sa používa plstiaca ihla, pomocou ktorej sa vlákna postupne prepájajú do pevného tvaru. Mokré plstenie zas umožňuje vytvárať jemné plstené plochy, ozdoby alebo textilné dekorácie.
Na pohodlné plstenie odporúčame použiť aj plstiace ihly a pomôcky na plstenie, ktoré uľahčia detailnú prácu a modelovanie tvarov.
Tipy na využitie:
Ovčie rúno na plstenie je ideálny kreatívny materiál pre handmade tvorbu, plstené dekorácie aj originálne umelecké projekty.