O značke Pentart

Naspäť22. 04. 2016 ČLÁNKY

Spoločnosť PENTACOLOR je maďarský výrobca farieb a chemických produktov určených pre širokú škálu hobby techník. Na Slovenskom trhu má vybudované pomerne silné postavenie a medzi zákazníkmi sa produkty tejto značky tešia veľkej obľube.

Medzi najobľúbenejšie produkty patria akrylové farby, farby na textil, kriedové farby Dekor Paint, lazúry, dekupážne lepidlá a krakelovacie laky, voskové a metalické pasty a plátky a glitrové a perleťové perá a široká ponuka lakov a lepidiel. Okrem toho ponúka spoločnosť PENTACOLOR aj širokú ponuku predmetov na dekorovanie z dreva, lepenky, skla, keramiky a textilu.

V roku 2015 pribudli do ponuky produkty na dosiahnutie špeciálnych efektov hrdze a patiny, Image transfer médium na prenos obrázkov na akýkoľvek povrch, vrátane textilu a hodvábu, šperkársky betón, tekutý kov, Media mist spreje a mnoho iného.

Produkty, ktoré nájdete na našej stránke máme skladom, ostatné produkty z katalógu sú na objednávku s dodacou dobou približne 2 týždne.

Papierový katalóg vám zašleme na požiadanie, online katalóg si môžete prelistovať tu: 

http://webstore.pentart.eu/kat/pentart2018/index.html
http://webstore.pentart.eu/kat/penta_collection_2018.pdf

Spolu a produktami Pentacolor je možné objednať aj produkty značky STAMPERIA:

http://webstore.pentart.eu/kat/spring2018.pdf
http://webstore.pentart.eu/kat/stamperia2018.pdf

Našim zákazníkom dodávame k produktom PENTACOLOR aj stojany, ktoré je možné nájsť na poslednej strane katalógu. Ide o sivé kovové stojany s rozmermi 40 x 35 x 180 cm. Pre bližšie informácie ohľadom získania stojanov nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky.