Kreatívny materiál

GÉDÉO Silikónová forma 13 x 18,5 cm, rodičia

Skladom 2 ks
Kód produktu 766123
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca PEBEO

Prečo nevidím ceny

Popis produktu

Silicone mould, Mommy and Daddy
Obsah celej formy : cca 70 ml

Ideálne na tvorenie s rôznymi materiálmi - živicou, sadrou, polymérovými hmotami, modelovacími hmotami, voskom a pod.

Silikónové formy do Pebeo sú úžasným pomocníkom k tvoreniu odliatkov z akéhokoľvek materiálu. Môžete ich použiť s rôznymi druhmi sadry, krištáľovou živicou, modelovacími hmotami, voskom a podobne.
Tepelné rozhranie: od - 60 °C až po 230 °C.

POSTUP:
1. Vyberte si želaný tvar formy a pripravte si pracovné miesto v miestnosti s izbovou teplotou, vetraním a rovným pracovným povrchom.
2. Odmerajte si približné množstvo materiálu potrebného na vyliatie vami zvoleného motívu a to tak, že daný motív zalejete vodou, ktorú prelejete do plastového pohárika a označíte množstvo vody čiarkou na poháriku.
3. Pripravte si želaný produkt (sadru, živicu, modelovaciu hmotu) podľa návodu na obale a vlejte ju do čistej a suchej formy.
4. Nechajte vytvrdnúť podľa návodu na vami zvolenom produkte a vyklopte.
Upevnenie úchytu pri práci so sadrou – v momente, keď sadra začne tuhnúť (cca 10 minút), vtlačte úchyt rýchlym pohybom zľava doprava, podržte pár sekúnd a pustite (úchyt musí držať sám) a nechajte zatvrdnúť.
Upevnenie úchytu pri práci so sadrou – použite spinku na papier alebo sponku do vlasov, aby vám pomohli udržať úchyt na želanom mieste.
Ak chcete vytvoriť obojstranné dekorácie, zvoľte si symetrický motív a zlepte dva dokopy. Môžete tiež už zatvrdnutý motív položiť na práve zaliaty motív, čím sa spoja.

Formu po práci umyte čistou teplou vodou.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.